Щиросердечні компліменти жінці своїми словами

Щиросердечні компліменти жінці своїми словами

Ми зробили добірку компліментів жінці . Даруйте своїм близьким гарний настрій.

Вас звуть не Афродіта?

Ти красивіше всіх зірок на небі. Ти найяскравіша зірочка.

Ти чудово готуєш, набагато краще, ніж моя мама.

Скажу так – ти неповторна!

Ні, тобі подібних точно немає в цьому світі. Ти найкраща і найкрасивіша. Однозначно!

Тільки одна ти мені потрібна в цьому світі, і я хотів би зробити тебе найщасливішою!

На красу твого обличчя і досконалість тіла не можу надивитися, твої бездонні очі надихають на створення романтичних віршів, природна доброта і чуйність вражають своїм розмахом, особливо в цьому жорсткому світі, де далеко не кожен допоможе повз поспішає людині, не кажучи вже про тварин.

Дивитися в твої очі – все одно, що дивитися в телескоп на нічне небо.

Компліменти – це слова, які дарують людям позитив і гарний настрій. Їх однаково люблять і чоловіки, і жінки. Сьогодні я хочу подарувати свій комплімент Вам, тому що мені подобатися робити приємне хорошій людині. Ну ось, Ви вже посміхаєтеся, значить, комплімент подіяв. Я можу подарувати Вам ще один, і ще, просто Ви чудова людина і багато чого варті!

У тебе космічна, неймовірна і просто казкова краса!

Кохана, ти – підступна русалка! Звук твого мелодійного голосу кличе мене в гущавину солодких фантазій, бездонні очі ваблять в пучину любові і пристрасті, ніжність твоїх дотиків змушує тонути в глибокому озері чудових почуттів. Я готовий вічно перебуває під цими дурманними чарами і бути в полоні хвилюючого чаклунства.

Кожен промінчик, що блищить в твоїх очах, для мене дорожче цілого світу, кожне слово і рух губ – миліше самої вишуканої музики, а твоя хода граціозніше будь-якого танцю.

Твоє волосся, немов золотистий шовк, так і хочеться до них доторкнутися.

Твоя краса не зрівняється ні з чим, я невиліковно хворий тобою.

Ти з’явилася в моєму житті раптово і затьмарила собою всіх жінок. Ти увірвалася в моє серце, не запитавши дозволу, і викликала в ньому ураган пристрастей. Ти одного разу відкрила двері в мій будинок, і тепер найбільше я хочу, щоб ти ніколи з нього не йшла.

Про що говорити з девушкойТи розумієш мене краще за всіх на світі. Я можу поговорити з тобою про що завгодно. Ти найдобріша на світлі дівчина. Я люблю тебе, зайченя моя.

Спасибі тобі за все, що ти робиш для мене. Я вдячний тобі за те, що ти поруч зі мною, не дивлячись на те, що я буваю грубий з тобою.

Back to Top